KOSGEB'ten Mobil Tabanlı Web Sitesi Ve Cep Telefonu Uygulamasına %60 Hibe Desteği


KURUM : KOSGEB
MİKTAR : 15000 TRY
SON BAŞVURU : 2018-12-31

Kosgeb desteği ile işletmenize kurumsal web sitesi ile cep telefonu uygulamasına %60 oranında hibe desteği verilmektedir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet; dünyaya açılan bir penceredir. Firma, kurum yada şahıslar, web sitesi sayesinde ürün, hizmet ve yazıları internet kullanıcılarına sunabilmektedir. İnsanlarla etkileşimin en kolay yolu budur aslında. Sosyal platformlarda olduğu gibi  yorumlanan yazılarla, kişiler birbirleriyle iletişim halinde olurlar. Bilinmeyen yada merak edilen bir çok konuyu bir çok kişiye ulaştırmış olursunuz.

Web sitesi firmaların imajı haline gelmiştir. İnsanlar firma hakkında edinmek istenen birçok  bilgiyi internetten arar olmuştur. Kurumsallaşma yada markalaşma yolunda atılacak adımlardan en önemliside web sitesidir. Pazarda yer edinmiş, prestij sahibi olmuş her firmanın  web sitesi sahibidir. Sizde internette yer edinebilmek istiyorsanız, web sitenizin olması gerektiğini olduğunu unutmayın!

Bugün kurumsal bir çok firma web sitesi sayesinde müşteri portfoyünü genişletmekte, internet reklamları sayesinde daha etkili ve daha ucuza insanlara ulaşmaktadır.

İşini büyütmek isteyenler için mobil uygulamanın faydaları

  • Her zaman ulaşılabilir olmak
  • Doğrudan pazarlama kanalı
  • Müşterilere değer sunmak
  • Marka bilinirliği oluşturmak
  • Rekabet ortamında öne çıkmak